FlexVisie Uitzenden

Operator w Nijverdal-Bez znajomości jezyka obcego.

Czy jesteś gotów na nowe wyzwanie jako Operator pracujący na zmiany? Czy posiadasz doświadczenie w pracy jako Operator maszyn i pragniesz poszerzyć swoje umiejętności? W takim razie stanowisko Aankomend Operator Smeermiddelen jest doskonałym wyborem dla Ciebie!

Opis stanowiska

Poszukujemy entuzjastycznego nowego członka zespołu, który włączy się w ekipę w roli wzmacniającej. Na tym stanowisku Twoje obowiązki będą obejmować optymalizację procesu produkcyjnego. Oprócz obsługi maszyn, będziesz odpowiedzialny za przestawianie i konserwację maszyn. Samodzielnie zajmiesz się także ich konfiguracją i programowaniem. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w tym obszarze, nie ma problemu! Zdobędziesz niezbędną wiedzę podczas wykonywania swoich obowiązków. Praca obejmuje trzy zmiany, ale w przyszłości możliwe jest przejście na dwie zmiany.

Kim jesteś?

  • Możesz pracować w systemie zmianowym,
  • Masz doświadczenie w sektorze produkcyjnym,
  • Lubisz pracować w zespole,
  • Mieszkasz w okolicach Nijverdal,

Czego możesz się spodziewać?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od €12,61 do €13,17 za godzinę, uwzględniające premie;
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę na zmiany w wysokości 12% przy dwóch zmianach i 19% przy trzech zmianach, więc stawka zmienia się każdą zmianą w pracy,
  • Stałe godziny pracy, z możliwością zatrudnienia na stałe w firmie;
  • Różnorodne możliwości szkoleniowe;
  • Perspektywy rozwoju wewnątrz firmy;
  • Zwrot kosztów dojazdu.

Opis firmy

Firma istnieje od ponad 40 lat i jest największym niezależnym producentem smarów i płynów technicznych w Holandii. Produkty posiadają aprobaty różnych producentów pojazdów silnikowych i są dostępne w ponad 80 krajach. Ponadto produkty są często używane i testowane w profesjonalnych zawodach motosportowych.

Kim jesteśmy?

FlexVisie Uitzenden to holenderskie biuro pracy tymczasowej. Nasza oferta obejmuje pośrednictwo pracy z uwzględnieniem człowieka i pasji do produkcji oraz logistyki. Edukacja, mentoring zawodowy i indywidualne wsparcie są kluczowymi elementami udanego dopasowania między pracownikiem a pracą. FlexVisie Uitzenden daje szansę rozwijania talentów wśród pracodawców, którzy dzielą tę samą pasję co my. Czy wyobrażasz sobie siebie w roli Aankomend Operator? Aplikuj przez formularz lub prześlij swoje CV na adres international@flexvisie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, telefonicznie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie pracy?

No data was found