FlexVisie Uitzenden

Pracownik Kafeterii-Enschede

Opis stanowiska

Pracownik Kafeterii w Enschede – praca w godzinach popołudniowych od 09;00 do 19:00. Cztery dni w tygodniu. Wtorek jest dniem wolnym. Poszukujemy osoby, która pomoże w kafeterii przy przygotowywaniu kotletów oraz doprawianiu ich.

Kilka słów od klienta;

Jesteśmy dynamiczną kafeterią, która od wielu lat oferuje swoim klientom pyszne posiłki i przyjazną atmosferę. W związku z naszym rozwojem poszukujemy energicznej osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu.

Obowiązki;

-Pomoc w przygotowywaniu i doprawianiu kotletów oraz innych potraw serwowanych ,
-Zapewnienie wysokiej jakości produktu,

Kim jesteś?

-Doświadczenie w pracy w kafeterii lub restauracji będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
-Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.-Dobra organizacja czasu i umiejętność skutecznego radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.
-Komunikatywność,
-Zakwaterowanie w okolicach Enschede,
-Posiadasz waze dokumenty takie jak; dowód osobisty, dokument BSN.

Czego możesz się spodziewać?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy, w którym wartościujemy zaangażowanie i inicjatywę.
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy,
  • Możliwość kursów językowych,
  • Mozliwosc zawarcia ubezpieczenia zdrowotnego za posrednictwem FlexVisie.

Opis firmy

Kafeteria to urocze miejsce, które od wielu lat cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów dzięki swojej wyjątkowej ofercie gotowych posiłków. Kafeteria jest położona w Enschede i jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników smakowitych dań, którzy poszukują szybkich i wygodnych rozwiązań.

Ich filozofia opiera się na jakości, świeżości i autentycznym smaku. Każdego dnia doświadczony zespół kucharzy przygotowuje bogaty wybór różnorodnych potraw, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Od zdrowych sałatek i lekkich dań, po obfite zestawy obiadowe

Kim jesteśmy?

FlexVisie Uitzenden jest trzeźwą agencją pracy tymczasowej Twente. Nasze usługi to pośrednictwo pracy z myślą o ludziach oraz pasji do produkcji i logistyki. Szkolenia, coaching pracy i osobiste wskazówki są podstawą udanego połączenia ludzi i miejsc pracy. FlexVisie Uitzenden oferuje talentom możliwość rozwoju z klientami, którzy podzielają tę samą pasję co my.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie pracy?

No data was found