FlexVisie Uitzenden

Często zadawane pytania

FAQ Pracodawca

FlexVisie International to firma o zasięgu krajowym. Niezależnie od tego, czy Twoja firma znajduje się w Groningen, Zeelandii czy Limburgii, chętnie podejmiemy z Tobą współpracę!

Wysyłanie pracowników to udostępnianie elastycznego personelu dla Ciebie jako zleceniodawcy. Jest to idealny sposób na obsługę szczytów lub absencji w Twojej organizacji, bez konieczności wiązania się określonym terminem lub stałą umową.

Ze względu na nasze szerokie doświadczenie w tej dziedzinie, skupiamy się głównie na sektorze produkcji i logistyki.

Zawsze jesteś i pozostajesz samodzielnym szefem swojego personelu. W FlexVisie International masz możliwość w dowolnym momencie zdecydować, że sam przejmiesz pracownika/pracowników na umowę. Musisz jednak wziąć pod uwagę okres, przez który pracownik pracował w FlexVisie. W końcu stajesz się następnym pracodawcą i musisz uwzględnić okres, w którym pracownik był zatrudniony w FlexVisie International przy ustalaniu długości umowy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania w tej sprawie, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy m.in. zintegrowani z platformą online do raportowania godzin. Za pośrednictwem bezpiecznego środowiska możesz przekazywać nam odpracowane godziny swoich pracowników. Istnieje kilka sposobów, w jaki możemy to zorganizować. Możesz pozwolić pracownikowi wprowadzić godziny i przesłać je do ciebie w celu weryfikacji. W ten sposób masz pełną kontrolę i dopiero po twojej akceptacji godziny zostaną przesłane do nas. Istnieje również możliwość ustalenia innych sposobów przekazywania godzin po wcześniejszym uzgodnieniu.

Co tydzień przetwarzamy wszystkie godziny przepracowane przez Twoich pracowników. Po przetworzeniu przepracowanych godzin, faktury są również sporządzane i wysyłane co tydzień. Do układu faktury można wybrać fakturę z podziałem na pracownika lub fakturę zbiorczą. W ten sposób co tydzień będziesz otrzymywać w przejrzysty sposób swoje koszty osobowe.

Osobisty kontakt

Jeśli Twoje pytanie nie znajduje się tutaj, chętnie służymy informacją. Nie wahaj się skontaktować z jednym z naszych oddziałów w Twojej okolicy.
No data was found

FAQ Pracownicy

FlexVisie International zawsze szuka ludzi. Czy czujesz się jak w domu w branży logistycznej i nie możesz się doczekać, aby rozpocząć pracę jako Planista Transportu, Pracownik Logistyki lub Kierowca? W takim razie FlexVisie International jest miejscem dla Ciebie!

Rejestracja jako osoba poszukująca pracy jest bardzo łatwa. Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych pracowników w celu niezobowiązującej rozmowy pod numerem 0657088385. Lub bezpośrednio wypełnij poniższy formularz.

Jako pracownik tymczasowy, faktycznym pracodawcą jest agencja pracy tymczasowej: masz zatem umowę o pracę z FlexVisie International. Jakie warunki zatrudnienia Cię dotyczą, możesz przeczytać w układzie zbiorowym pracy tymczasowej.

Jeśli wybrano wynagrodzenie tygodniowe, wynagrodzenie będzie wypłacane w każdy czwartek po południu po przepracowanym tygodniu. Jeśli zdecydujesz się na wynagrodzenie okresowe (co 4 tygodnie), otrzymasz wynagrodzenie zgodnie z harmonogramem (również w czwartki). Płatności wypłacamy w dniu wypłaty, w godzinach od 13:00 do 15:00. W zależności od Twojego banku, wynagrodzenie będzie na Twoim koncie na koniec danego dnia (zawsze w czwartek) lub rano następnego dnia (piątek).

Jeśli wypłacona kwota jest nieprawidłowa, najpierw sprawdź przepracowane godziny na odcinku wypłaty. Jeśli nie są one prawidłowe, najlepiej skontaktować się z firmą FlexVisie (053-2068350).

FlexVisie wysyła roczne zestawienie na początku lutego. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie otrzymałeś lub zgubiłeś go, skontaktuj się z nami. (053-2068350)

Masz ukończone 21 lat i pracujesz dla FlexVisie Uitzenden dłużej niż 8 tygodni? Wtedy trzeba opłacać składki emerytalne.

Wynagrodzenie jest przekazywane co tydzień lub co cztery tygodnie. Zależy to od umowy zawartej między FlexVisie, Tobą i klientem.