FlexVisie Uitzenden
Dla pracodawców

Dla pracodawców

Poszukujesz pracowników tymczasowych lub stałych?

W FlexVisie International dążymy do oferowania rozwiązań odpowiadających Twoim potrzebom. Jako partner HR, strategicznie myślimy razem z Tobą, oszczędzamy czas i oferujemy praktyczne rozwiązania. Dajemy szansę osobom poszukującym pracy i pomagamy pracodawcom znaleźć odpowiednich kandydatów. W ten sposób tworzymy i utrzymujemy równoczesne szanse dla wszystkich. Pracujmy razem, aby to osiągnąć.

Nasze usługi są dopasowane do Twojej indywidualnej sytuacji, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązanie, które będzie dla Ciebie odpowiednie.

Rekrutacja i selekcja

FlexVisie International rekrutuje i wybiera kandydatów zarówno na stanowiska tymczasowe, jak i stałe w różnych sektorach.

Wysyłanie pracowników

FlexVisie International oferuje tymczasowych pracowników w różnych sektorach, zapewniając jednocześnie wsparcie w zakresie ryzyka pracodawcy i administracji.

Wsparcie

FlexVisie International wspiera pracodawców w zakresie HR, administracji płacowej i kwestii prawnych.

Payroll

FlexVisie International zapewnia pełną obsługę płacową oraz rozliczenie zobowiązań pracodawcy dla pracowników tymczasowych.

Nasze specjalizacje

Rozpocznij pracę

Współpracując z FlexVisie International jako twoim partnerem ds. zatrudnienia tymczasowego, masz gwarancję jakości, elastyczności i indywidualnej uwagi.